USŁUGI OUTSOURCING'owe IT

NOE Enterprise zapewnia pracodawcom dostęp do wyspecjalizowanej kadry Informatyczno Technologicznej dbając o wszelkie formalności związane z zatrudnieniem.
Nasza firma daje możliwość skalowania zespołu w górę lub w dół w zależności od potrzeb, aby dostosować go zmieniających się potrzeb projektów.
Usługi outsourcingowe specjalistów skutecznie rozwiązują wszystkie wyzwania związane z niedoborami pracowników, mocą i zdolnością zespołów.
Szybki i łatwy dostęp do sprawdzonych ekspertów jest o wiele bardziej efektywny niż stałe utrzymywanie kosztownych zespołów pracowników.

Ostatni czas wyraźnie pokazał, że sieć rozproszonych programistów może być bardziej wydajna niż zespół stacjonarny.

OPRACOWYWANIE NIESTANDARDOWYCH APLIKACJI

NOE Enterprise jest dostawcą usług rozwoju produktu w pełnym cyklu życia, które łączą identyfikację potrzeb, doświadczenie użytkownika, inżynierię i podejście metodami Agile.
Nasze produkty dostarczane w możliwie najkrótszym czasie dają naszym klientom przewagę konkurencyjną na rynku.

Kluczowe technologie: Java, Scala, Spark, Hadoop, JavaScript, AngularJS, NodeJS, .NET, C++.REKRUTACJA

Połączenie jasno określonej specyfikacji pracy i efektywności NOE Enterprise to klucz do sukcesu. W zależności od potrzeb i charakteru wakatów oferujemy trzy poziomy usług: rekrutację standardową, selekcję kandydatów oraz "headhunting" w przypadku wysokiej klasy specjalistów lub specyficznych potrzeb w niszowych obszarach.

SZKOLENIA
Możemy również podnosić umiejętności Twojego personelu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz pojedynczy kurs, czy ścieżkę certyfikacji, otrzymasz inspirujących instruktorów z praktycznym doświadczeniem.

AKTYWNOŚĆ EDUKACYJNA i AKADEMICKA

Nasz zespół posiada również doświadczenie akademickie. Jesteśmy autorami szeregu kursów, poradników, tutoriali i innych materiałów dydaktycznych. Oferujemy kilka platform dla uczniów i studentów. Opracowaliśmy laboratorium internetowe do eksperymentów z podstaw elektroniki. Z biegiem czasu stale poszerzamy ten obszar naszej działalności.

Kluczowe obszary: IT, Sterowanie komputerowe, Internet Rzeczy - IOT, Robotyka, Elektronika, Fizyka.KONTAKT

DANE KONTAKTOWE:
NOE Enterprise Sp. z o.o.
Kopernika 22
90-503 Łódź, Poland

Email:

Web:
www.noerrors.pl

Możesz nas znaleźć na mapach Google:
Położenie NOE